Home Výměnné vzduchové filtry Systémy sání vzduchu Univerzální vzduchové filtry Olejové filtry
 
K&N: The World's Best Air Filters

K&N Systémy sání vzduchu

Vyhledání produktu pro vaše vozidlo
Vyhledání prodejce K&N
 
O nás  |  Záruka  |  Kontaktujte K&N

Systémy sání vzduchu

  • Zvyšují výkon motoru
  • Navrženy tak, aby dodávaly maximální možné množství vzduchu pro dosažení vysokého výkonu.
  • Jednoduše se instalují
  • Nahrazují originální systémy sání výrobce vozidla
  • K&N Omezená záruka na milion mil®
  • Jsou dodávány s vzduchovými filtry K&N, které je možné čistit a vícenásobně použít
  • K dispozici je více než 500 různých typů
  • K&N Systémy sání vzduchu - angličtina
K&N Systémy sání vzduchu

VYSOCE PROPUSTNÉ SYSTÉMY SÁNÍ VZDUCHU OD ROKU 1992
První systém sání vzduchu byl společností K&N vyroben v roce 1992 a od té doby pokračuje vývoj neustále kupředu. V sočasné době vyrábíme více než 500 různých součástí a náš tým neustále navrhuje, vyvýjí a testuje nové.

SYSTÉMY SÁNÍ VZDUCHU K&N
Naše systémy sání vzduchu jsou navrženy tak, aby zvyšovaly výkon motoru. Systémy K&N nahrazují originální systémy sání vzduchu a to včetně filtru, air boxu a sacího potrubí. Systémy sání K&N jsou navrženy tak, aby výrazně zvyšovaly průtok vzduchu. Motor vašeho auta tak dostává mnohem hustší vzduch, než je to možné u továrních sání. Více vzduchu znamená větší využitelný výkon motoru a zrychlení v širším spektru otáček. Vysoce propustné vzchové filtry používané v těchto sáních je možné vyčistit a znovu používat.

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ
Montáž systémů sání K&N's je velice jednoduchá a je možné ji provést za pomoci šroubováku, kleští a sady klíčů za 90 minut i méně. Systémy sání jsou vyrobeny tak, aby byla jejich montáž co nejjednodušší - bez nutnosti řezání a vrtání, pouze za použití existujících kotvících prvků.

Systém sání vzduchu 57i
K&N Systém sání vzduchu 57i
Systém sání vzduchu K&N 57i
Systém sání vzduchu K&N 57i je navržen, aby zvýšil výkon motoru a akceleraci cestou výměny továrního sání za vysoce propustné sání K&N. Tato sada se jednuduše montuje přímo na originální sací box nebo motor. Součástí balení jsou všechny potřebné součástky pro montáž. Na systémy sání vzduchu K&N se vztahuje K&N Omezená záruka na milion mil.

Sportovní sací boxy 57S
K&N Sportovní sací boxy 57S
Sportovní sací box K&N 57S
Sací box K&N 57S kompletně nahrazuje tovární sací jednotku. Jedná se o aerodynamický box obsahující čistitelný a znovupoužitelný vysoce propustný vzduchový filtr. Jedinečný design snižuje odpor vzduchu a zvyšuje výkon motoru. Box je opatřen odnímatelným víkem, pro přístup k filtru. Speciálně navržená vnitřní architektura zajišťuje vysokou rychlost a ideální směr proudícího vzduchu pro zvýšení výkonu. Sací boxy K&N 57S jsou vyrobeny tak, aby sloužily po celou dobu živostnosti vašeho vozidla a vztahuje se na ně K&N Omezená záruka na milion mil.

Apollo - systémy sání studeného vzduchu
K&N Apollo - systémy sání studeného vzduchu
K&N Apollo - systémy sání studeného vzduchu
Systém sání studenéh vzduchu K&N Apollo používá ochranný obal, ve kterém je uložen vzduchový filtr K&N, který je možné čistit a vícenásobně použít. Ochranný obal sání Apollo pomáhá snižovat nárůst teploty a směřuje chladnější vzduch přímo do motoru. Systém sání K&N Apollo je určen pro nahrazení originální továrního sání vozidla s nižší propustností vzduchu.  Tím zaručuje větší přísun vzduchu do motoru a zvyšuje jeho výkon. Typická montáž sání Apollo, na které se vztahuje K&N Omezená záruka na milion mil, zabere méně než 90 minut.
 
Copyright © K&N Engineering, Inc. Všechna práva vyhrazena.